SPARING - HURAGAN SKAWICA

Kolejna sparingowa niedziela za nami. 28.02.2021 roku Jeleśnianka rozegrała trzeci mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem naszej drużyny był lider wadowickiej B klasy Huragan Skawica. Mecz, który odbył się w Lachowicach był bardzo okazały w bramki. Niestety nasza drużyna po raz kolejny doznała porażki w hokejowym stosunku dziewięć do pięciu. Początkowy przebieg spotkania nie zapowiadał takiego rezultatu, ponieważ do przerwy nasza drużyna schodziła prowadząc w tym spotkaniu cztery do trzech. Druga połowa, to zdecydowana przewaga piłkarzy z Małopolski, którzy to zaaplikowali naszym zawodnikom sześć bramek tracąc przy tym tylko jedną. Trzy bramki dla zespołu z Jeleśni zdobył Kacper Dunat, natomiast dwie pozostałe dołożył nasz kapitan Paweł Butor.