SPARING - LKS SMREK ŚLEMIEŃ

W niedzielę 21.02.2021 Jeleśnianka zaliczyła drugi sparing w ramach okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Rywalem naszej drużyny był Smrek Ślemień. Zespół z Jeleśni przystąpił do tego spotkania w okrojonym składzie, ponieważ trener Wróbel w niedzielnym spotkaniu miał do dyspozycji gołą jedenastkę. Od początku meczu obie drużyny nie zwlekając przystąpiły do wzajemnych ataków. Początek należał do piłkarzy z Ślemienia, natomiast z każda minutą to Jeleśniańska wyglądała solidniej. Zdecydowanie najlepszy okres naszej drużyny w tym spotkaniu to środkowy fragment pierwszej połowy, kiedy to nasz zespół zdobył dwa szybkie gole, które strzelili Kacper Dunat oraz Michał Tomaszek. Dwubramkowe prowadzenie spowodowało rozluźnienie w szeregach zawodników z Jeleśni, czego efektem był brak koncentracji i strata bramki w końcowych fragmentach pierwszej połowy. Druga połowa ponownie zaczęła się od ataków Jeleśnianki na bramkę rywali, jednak w finalizacji akcji zdecydowanie brakowało skuteczności. 10 minut przed końcem spotkania z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Łukasz Gibas . Grająca w osłabieniu drużyna z Jeleśni nie zdołała utrzymać pozytywnego rezultatu i straciła drugą bramkę pod koniec spotkania. Ostateczny wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się remisem 2-2 .